San Rafael – 11% bruto rendement door transformatie naar drie studio’s
Bij een huur van €1.000 per studio (€33.000 per jaar) resulteert dit in een bruto rendement van circa 11% op de totale investering.
Vergelijkbare case? Neem contact op →
De opgave
Wat speelde er bij de klant?
De klant bouwt met Spring Valencia een vastgoedportefeuille op en zocht een rendabele investering met toegevoegde waarde.
Onze aanpak
Hoe Spring het heeft opgelost
Spring zoekt geschikte objecten voor de belegger en adviseert bij de aankoop; San Rafael is daar een goed voorbeeld van. Na de aankoop heeft Spring de transformatie naar drie zelfstandige studio's begeleid, trad Spring op als schakel tussen de in Nederland gevestigde klant en de aannemer en verzorgde Spring na oplevering de verhuur.
Het resultaat
Het eindresultaat
Bij een huur van €1.000 per studio (€33.000 per jaar) resulteert dit in een bruto rendement van circa 11% op de totale investering.
Beeld



Meer weten?
Onze specialisten staan klaar om uw vastgoedvraag te beantwoorden.
%20(1).png)


