Spring Real Estate verzorgt marketing van 'de VOSSENHOF' in Bemmel
Spring Real Estate verzorgt de marketing van 'de VOSSENHOF' in Bemmel: zeven woningen rond één gedeeld erf met een appelgaard en monumentale bomen. Het project…
Spring Real Estate verzorgt de marketing van 'de VOSSENHOF' in Bemmel: zeven woningen rond één gedeeld erf met een appelgaard en monumentale bomen. Het project is een initiatief van Habitat Projecten. De verkoop loopt via Marjan van Heerde Makelaardij uit Nijmegen.
Aan de rand van Bemmel krijgt een historisch boerenerf een tweede leven. De monumentale boerderij uit 1840 en de oude tabaksschuur worden in ere hersteld en aangevuld met twee nieuwe kapschuurwoningen en een gelijkvloerse woning. Samen vormen zij zeven grondgebonden woningen op een erf van 2.730 m². Iedere woning heeft een eigen tuin en terras; het erf en de appelgaard worden gedeeld.
Het concept achter 'de VOSSENHOF' heet Ensemble Wonen: privacy in de eigen woning, met de mogelijkheid om het erf en het onderhoud samen te delen. Daarmee richt het project zich op kopers die ruimte en rust zoeken, maar geen anonimiteit. De woningen worden gasloos gebouwd, met warmtepompen, vloerverwarming en regenwateropvang.
Van de zeven woningen zijn er nog vier beschikbaar, met prijzen van € 655.000 tot € 942.000 v.o.n. De oplevering staat gepland voor eind 2027.
Spring Real Estate is verantwoordelijk voor de marketingstrategie en leadgeneratie van het project. Dat omvat de positionering en de inhoud van de projectwebsite vossenhofbemmel.nl, de campagnes op Google, Meta en LinkedIn en de meting van elke inschrijving. Zo komt iedere geïnteresseerde vanaf het eerste contactmoment direct bij de makelaar terecht.
“Bij een project als 'de VOSSENHOF' verkoop je geen vierkante meters, maar een plek met een verhaal. Onze taak is dat verhaal bij de juiste kopers te brengen en ervoor te zorgen dat elke aanvraag meetbaar bij de makelaar terechtkomt,” zegt Sam Klijn, Partner Vastgoedmarketing bij Spring Real Estate.

Partner Vastgoedmarketing
