De Buizenfabriek Amsterdam krijgt een nieuwe toekomst

De Buizenfabriek Amsterdam krijgt een nieuwe toekomst

Nijkerk Ontwikkeling Maatschappij heeft het kantoorgebouw aan de Willem Fenengastraat 2-4 binnen de ring van Amsterdam verworven van EPISO 5 Amsterdam LAB S.a.r.l., een samenwerking tussen Tristan Capital Partners en Timeless Investments.

Het circa 3.000 m² grote kantoorgebouw, gelegen aan een zijtak van de Amstel, kent een rijke industriële geschiedenis. Oorspronkelijk werd het complex gebouwd door een fabrikant van radiatorbuizen. Als eerbetoon aan dit verleden kiest Nijkerk voor de naam De Buizenfabriek.

Met zijn karakteristieke uitstraling en industriële architectuur vormt De Buizenfabriek een bijzonder stukje Amsterdams erfgoed. Nijkerk ziet grote potentie in deze unieke locatie en zal het pand de komende periode zorgvuldig renoveren. Daarbij staat het behoud van het authentieke karakter centraal, zodat het gebouw zijn uitstraling terugkrijgt en tegelijkertijd klaar wordt gemaakt voor de toekomst.

Na renovatie zal gezocht worden naar creatieve kantoorgebruikers om het pand verder in gebruik te nemen.

Bij de transactie werd de verkoper geadviseerd door Prime Realty Partners. De koper werd begeleid door Spring Real Estate.

Met deze aankoop begint een nieuw hoofdstuk voor De Buizenfabriek: een karaktervolle plek waar historie, creativiteit en ondernemerschap samenkomen.

Meer weten over aan- of verkoop van vastgoed?

ing. Bart Mittendorff

Managing Partner Real Estate

Reageren is niet mogelijk