De 'KCN Tower', een opvallende blikvanger langs de A2 met 12 verdiepingen, biedt een ideale uitvalsbasis voor uw organisatie. Het kantoorgebouw heeft energielabel A, is uitstekend bereikbaar, beschikt overvloedige parkeergelegenheid, vergaderfaciliteiten en een restaurant. De moderne ontvangsthal is onlangs gerenoveerd en zorgt voor een gastvrije sfeer met een koffiecorner en informele werkplekken. Het vergadercentrum bevindt zich op de 10e verdieping en het nabijgelegen 'KCN 4 Life' gebouw herbergt 'The Fitness Studio’, waar medewerkers tegen gereduceerd tarief kunnen sporten. Er is voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein, in de parkeerkelder en extra parkeerplaatsen zijn beschikbaar onder een parkeerdek.
FACILITEITEN
Resumerend kunt u terecht in de “KCN Tower” voor de volgende faciliteiten:
Ontvangstbalie met hostess;
Restaurant met lunchfaciliteit en terras;
Ontmoetingsruimte met koffiebar in de centrale hal;
Vergadercentrum op de 10e verdieping;
Fitness- en sportfaciliteiten in “KCN 4 Life”.
INDELING KANTOORVERDIEPINGEN
De structuur van de “KCN Tower” geeft huurders de mogelijkheid om verschillende indelingsvarianten te realiseren. De kantoorvloeren zijn vrijdragend en geschikt voor ‘open office space’, een cellenstructuur of een combinatie hiervan.
De koelplafonds in de kantoren zorgen voor een aangenaam binnenklimaat.
LOCATIE
De “KCN Tower” bevindt zich op een prominente zichtlocatie langs de rijksweg A2 in Nieuwegein in het gebied “De Poort van Nieuwegein”. Het grenst aan een belangrijke verkeersader waar twee brede hoofdwegen, de Zuidstedeweg en de Weg naar de Poort, in elkaar overlopen.
Op geringe afstand is het Grootwinkelcentrum Cityplaza waar tevens het busstation en de halte van de sneltram zijn. Cityplaza telt maar liefst 150 winkels en horecagelegenheden onder één dak.
In de omgeving zijn organisaties gehuisvest als Itris, Triple P, QuoVadis, Kiwa Carity, NGA Human Resources en Arbo Unie.
BEREIKBAARHEID
Eigen vervoer:
De ligging direct aan afrit 9 van rijksweg A2 en bij de uitvalswegen Weg naar de Poort en de Zuidstedeweg, zorgt dat het kantoorgebouw per auto uitstekend bereikbaar is. Nieuwegein wordt omsloten door de rijkswegen A2, A12 en A27.
Openbaar vervoer:
Vanaf Utrecht Centraal Station duurt het circa 30 tot 40 minuten om het kantoorgebouw te bereiken met de tram en de bus. De bushalte is op 4 minuten lopen gesitueerd en bij winkelcentrum Cityplaza, op ongeveer 15 minuten loopafstand, vind je het busstation en de tramhalte.
VLOEROPPERVLAKTE
Voor de verhuur is beschikbaar totaal circa 2.165 m² v.v.o. kantoorruimte verdeeld als volgt:
Verdieping | Vleugel | Oppervlak
Begane grond | circa 155 m² v.v.o. - archiefruimte met ramen
3e verdieping | 3.5 | circa 402 m² v.v.o. | per 1 januari 2026
3e verdieping | 3.6 | circa 402 m² v.v.o. | per 1 januari 2026
4e verdieping | 4.5 | circa 402 m² v.v.o. | per 1 januari 2026
4e verdieping | 4.6 | circa 402 m² v.v.o. | per 1 januari 2026
7e verdieping | 7.4 | circa 402 m² v.v.o. - VANAF circa 200 m² v.v.o.
Genoemde metrages zijn inclusief een aandeel in de algemene ruimte van het kantoorgebouw. Conform NEN 2580
Deelverhuur is bespreekbaar vanaf circa 200 m² v.v.o.
PARKEERGELEGENHEID
Het kantoorgebouw heeft een parkeernorm van 1:30 m², inclusief meerdere laadpalen en een ruime fietsenstalling. In overleg is het huren van extra parkeerplaatsen, boven voornoemde parkeernorm, tot 1:20 m2 bespreekbaar.
AANVAARDING
In overleg.
HUURPRIJS KANTOORRUIMTE
€ 125,00 per m² per jaar.
HUURPRIJS PARKEERPLAATSEN
€ 750,00 per parkeerplaats per jaar in de parkeergarage onder het gebouw en onder het parkeerdek.
€ 600,00 per parkeerplaats gelegen op het buitenterrein per jaar.
Genoemde bedragen te vermeerderen met omzetbelasting.
HUURTERMIJN
5 jaar met een aansluitende verlengingsperiode van 5 (vijf) jaar.
Kortere huurtermijnen zijn bespreekbaar.
SERVICEKOSTEN
€ 50,00 per m² per jaar, te vermeerderen met omzetbelasting, als voorschot op basis van nacalculatie, bij vooruitbetaling per kwartaal te voldoen.
BEMANDE RECEPTIE
De verplichte kosten voor de bemande receptie bedragen € 7,50 per m² per jaar, te vermeerderen met omzetbelasting, als voorschot op basis van nacalculatie, bij vooruitbetaling per kwartaal te voldoen.
LUNCHFACILITEIT
De kosten voor de gemeenschappelijke lunchfaciliteit in het restaurant bedragen € 5,00 per m² per jaar, te vermeerderen met omzetbelasting. De kosten van de daadwerkelijke lunch worden tijdens de lunch met de gebruikers afgerekend.
Nevelgaarde 36, 3436 ZZ Nieuwegein
Een toplocatie voor bedrijven met uitstekende bereikbaarheid, internationale allure en een hoog voorzieningenniveau.
Een energiezuinig gebouw met een comfortabele werkomgeving en lagere exploitatiekosten.
Onze adviseurs helpen u graag met al uw vragen en een passende oplossing voor uw huisvesting.
Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend. Alle maten zijn indicatief.
Laat uw gegevens achter en onze adviseur neemt contact met u op.
